Paletizace / Balící linky / Robotizace

Jedním z našich hlavních výrobních programů jsou kompletní paletizační a balící linky.

Dodáváme kompletní řešení na klíč od návrhu řešení přes výrobu až po finální montáž a oživení. Samozřejmostí pak je záruční i pozáruční servis. Paletizace je v dnešní době nedílnou součástí automatizace a zvýšení produkce výrobních linek. Nabízíme kompletní řešení, které je navrženo vždy dle aktuálního paletizovaného produktu. Výrobek , který se má vyrovnávat na paletu je většinou dopravován k paletizační lince na pásovém dopravníku. Rovnání zboží na paletu, ať už jsou to krabice, pytle nebo jiné zboží má na starost průmyslový robot a na přepravu plných palet se využívá válečkový dopravník. Koncovou sekci linky je možné osadit automatickou balící nebo páskovací stanicí.

Balící linky

Automatické balící linky se využívají na koci paletizačních linek pro finální zabalení palety folií. Palete pak vyjede z linky připravená pro expedici

Páskovací linky

Páskovací linky automaticky zapáskují paletu bez nutnosti zásahu člověka. Paleta pak sjede z výrobní linky zapáskovaná. Možností je i kombinace páskovací a balící linky, kdy je pro zvýšení bezpečnosti paleta nejprve zapáskovaná a poté zabalená folií.

Robotizace

Součástí paletizační linky bývá průmyslový robot. Nabízíme několik typů průmyslových robotů od různých výrobců. Snahou je najít vždy nejvýhodnější a nejekonomičtější řešení pro danou aplikaci.

Dopravníky

Nedílnou součást paletizačních linek tvoří pásové, řetězové a válečkové dopravníky. Nabízíme několik typů a řad dopravníků navržených pro ideální přepravu zboží a palet. Řešení se vždy skládá z několika modulů dopravníků.

V nabídce máme:

Pásové dopravníky
Rovné válečkové dopravníky
Dopravníkové zatáčky
Dopravníkové točny
Řetězové dopravníky
Spádové dopravníky